Новости

УВАГА! Звернення президента ГО "Нова Моторс" щодо перенесення свята "Голосіївські Кручі 2014"

21.05.2014

УВАГА! Звернення президента ГО "Нова Моторс" щодо перенесення свята "Голосіївські Кручі 2014"

ДОРОГІ ОДНОДУМЦІ !!!

Політичні, а в першу чергу економічні, обставини не дозволяють нам провести ретро – перегони «Голосіївські Кручі 2014» у призначений термін. Не діють попередні домовленості через нестабільність гривні, міліція не може забезпечити безпеку учасників, а самі учасники, через не визначеність політичної ситуації, просто бояться виводити раритетне авто на широку дорогу. Ми реально розуміємо всіх, але не відміняємо, а просто переносимо захід  «на після війни», а точніше на осінь, коли вщухнуть політичні пристрасті, ймовірно на 14 вересня, коли все прогресивне людство Планети відзначатиме  «День Голосіївського району » у місті Києві.

У перший день літа, 1 червня 2014, ми пропонуємо зібратись власникам та поціновувачам ретро автомототехніки і провести міні свято: «Кава по-Київськи».

Зустріч відбудеться на території Національного університету біоресурсів і природокористування України (вул. Героїв Оборони, 18А) на майданчику поблизу бювету, де наш одноклубник Вадим Навроцький гостинно відчинить двері кав’ярні в салонах двох старовинних автобусів: «ПАЗ 762» та «ЛАЗ 695м». В програмі заходу також передбачено кілька прем’єр, зустріч з цікавими особистостями, прогулянка по Києву.

Тож давайте зберемось, зі своїми колісними улюбленцями, 1 червня на київську ретро – каву  у «НОВА –БУСІ». 


З надією на порозуміння та підтримку, Ваш Володимир Вінник.

 
comments powered by Disqus